Respublikinė religijos viktorina ,,Aš vartau kalendorių”

• Paskelbta: 2023-05-02

Penktadienį, balandžio 28 dieną, mūsų progimnazijoje vyko tradicinė respublikinė religijos viktorina ,,Aš vartau kalendorių”. Savo žinias ir gebėjimus pademonstravo mokiniai iš 5 mokyklų, kuriose dėstoma rusų kalba (,,Pajūrio” progimnazija (mokytoja O. Rutkus), ,,Santarvės” progimnazija (mokytoja L. Akulovič), Tarptautinė mokykla iš Kauno (mokytoja G. Ivanovskaja), ,,Gabijos” ir Uostamiesčio progimnazijos (mokytoja N. Djakova).
Viktorinos tema – pagrindinės pravoslavų šventės: Prisikėlimas, Kristaus apreiškimas, Verbų sekmadienis ir jubiliejai, kuriuos mes švenčiame šiemet – tai Vilniaus 700 metų jubiliejus ir Klaipėdos prijungimo prie Lietuvos 100 – metis. Visi keturi viktorinos turai buvo parengti atsižvelgiant į skirtingą pasiruošimo lygį. Naudoti skirtingi metodai: darbas su tekstu, loginės grandinėlės, darbas su Kahoot programa, eilių kūrimo diktantas.Vaikai pademonstravo ne tik puikias žinias, bet ir gebėjimą dirbti bendradarbiaujant!
Po viktorinos visiems dalyviams ir mokytojams buvo įteikti padėkos raštai ir dovanėlės.