• Paskelbta: 2023-04-28

Balandžio 26 -ąją dieną Uostamiesčio progimnazijoje vyko Klaipėdos miesto rusų ugdomąja kalba mokyklų pradinių klasių mokinių konkursas „Noriu viską žinoti“.
Konkursą organizavo ir vedė pradinių klasių mokytojos metodininkės O. Morozava ir L. Aksionova. Ugdytiniai kūrybiškai ir žaismingai sugalvojo savo komandoms pavadinimus. Dalyvavo ir antrų klasių atstovai iš Klaipėdos „Santarvės“ progimnazijos, ir Klaipėdos „Pajūrio“ progimnazijos. Svečiai draugiškai pasidalijo laimėtas trečias vietas.
Mokiniai turėjo parodyti savo žinias ir gebėjimus, kur ir kaip geba ieškoti informacijos. Visi vienbalsiai pripažino, kad daugiausiai žinių ir informacijos gauna mokykloje, kad jie yra tokie smalsūs, žingeidūs tik dėka savo mokytojų.
Džiugiomis nuotaikomis, pasisėmę dar daugiau žinių mokiniai jau laukia kitų konkursų – viktorinų. Kaip smagu visiems kartu dirbti komandoje!

Lietuvių kalbos ir literatūros vyresnioji mokytoja Jolita Šiaudvytienė