Integruota lietuvių kalbos ir pasaulio pažinimo pamoka „Padangėje“, skirta Pasaulinei knygos dienai paminėti.

• Paskelbta: 2023-04-30

Balandžio 21 -ąją dieną bibliotekoje vyko integruota lietuvių kalbos ir pasaulio pažinimo pamoka „Padangėje“, skirta Pasaulinei knygos dienai paminėti. Pradinių klasių mokytojos metodininkės L. Kaupienė, T. Kazadojeva ir lietuvių kalbos ir literatūros vyresnioji mokytoja Jolita Šiaudvytienė, suskirsčiusios 3 a ir 3 b klasės mokinius į komandas bei sudominusios paukščių ir gyvūnų paslėptomis pėdomis bibliotekoje, pradėjo neįprastą pamoką.
   Mokiniai ne tik turėjo pažinti Lietuvoje gyvenančius paukščius, bet ir tvarkingai sudėti paukščio dėlionę, suklijuoti, iliustruoti, aprašyti pagal duotą planą ir pristatyti. Skirtingi paukščiai, skirtingos komandos, tad nenuostabu, kad ir skirtingi pristatymai, vienas už kitą įdomesni ir gausesni ne tik žiniomis iš pasaulio pažinimo, bet ir turtinga lietuvių kalba.
   Ugdytiniai džiaugėsi ne tik galėdami pakeisti darbinę aplinką, bet ir dirbti grupėse taip, kad kiekvienas būtų atsakingas už savo komandos narius ir rezultatus.
3 a ir 3 b klasės darbais galite pasigrožėti užsukę į jų klases. Mielai lauksime!

Lietuvių kalbos ir literatūros vyresnioji mokytoja Jolita Šiaudvytienė