Mokytojai

Pradinio ugdymo mokytojų metodinė grupė
Eil. Nr.
Vardas, pavardė
Kvalifikacinė kategorija
Vadovauja
1.
Tatjana Kazadojeva
Pradinių klasių mokytoja metodininkė
4a
2.
Lidija Kaupienė
Pradinių klasių mokytoja metodininkė
4b
3.
Svetlana Polchutenko
Pradinių klasių mokytoja metodininkė
1c
4.
Irina Ivančenko
Pradinių klasių mokytoja metodininkė
2c
5.
Jelena Osipova
Pradinių klasių mokytoja metodininkė
2t
6.
Jurij Šapenkov
Pradinių klasių mokytojas ekspertas
4c
7.
Tamara Kaliužnaja
Pradinių klasių mokytoja eksperte
3d
8.
Nadežda Bezuglaja
Pradinių klasių mokytoja metodininkė
1b
9.
Olga Kerpiškienė
Pradinių klasių mokytoja metodininkė
3a
10.
Marija Kornaušenko
Pradinių klasių mokytoja metodininkė
1a
11.
Maja Zacharova
Pradinių klasių mokytoja metodininkė
2a
12.
Marina Pečnikova
Pradinių klasių mokytoja metodininkė
3c
13.
Liudmila Aksenova-Makriakova
Pradinių klasių mokytoja metodininkė
3b
14.
Olga Morozova
Pradinių klasių mokytoja metodininkė
3t
15.
Jelena Gorskaja
Pradinių klasių mokytoja metodininkė
1t
16.
Margarita Zuzevičijenė
Pradinių klasių vyr. mokytoja
2b
17.
Jelena Lokaj
Pradinių klasių vyr. mokytoja
4t
18.
Edita Karmanova
Pradinių klasių mokytoja metodininkė
4d
19.
Liudmila Korsakova
Priešmokyklinio ugdymo vyr. mokytoja
Priešmokyklinė grupė “Smalsučiai”
20.
Tatjana Grebenščikova
Pradinių klasių vyr. mokytoja
Priešmokyklinė grupė "Smalsučiai"
 Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojų metodinė grupė
Eil. Nr.
Vardas, pavardė
Kvalifikacinė kategorija
Vadovauja
1.
Rita Bakanaitė
Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė
6b
2.
Giedra Bočkuvienė
Lietuvių  kalbos mokytoja metodininkė
-
3.
Lijana Diliautienė
Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė
8b
4.
Reda Endziulaitienė
Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė
6d
5.
Reda Staponkienė
Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė
-
6.
Jolita Šiaudvytienė
Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė
-
7.
Jolanta Paulienė
Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė
-
8.
Olga Valiukaitė
Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė
-
9.
Ilona Vilikanskienė
Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė
-
10.
Sandra Peleckienė
Lietuvių kalbos mokytoja
-
11.
Laima Stelingienė
Lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja
-
12.
Jolita Golovataja
Lietuvių kabos mokytoja metodininkė
-
 Gimtosios (rusų) kalbos mokytojų metodinė grupė
Eil Nr.
Vardas, pavardė
Kvalifikacinė kategorija, metai
Vadovauja
1.
Elena Sokolenko
Gimtosios (rusų) kalbos mokytoja metodininkė
-
2.
Irina Gorbačiova
Gimtosios (rusų) kalbos mokytoja metodininkė
-
4.
Jana Bieliakova
Gimtosios (rusų) kalbos mokytoja
6c
5.
Olga Drobysh
Gimtosios (rusų) kalbos mokytoja
5a
6.
Jelena Skripkus
Gimtosios (rusų) kalbos mokytoja metodininkė
-
 Užsienio kalbos mokytojų metodinė grupė
Eil. Nr.
Vardas, pavardė
Kvalifikacinė kategorija
Vadovauja
1.
Marina Muzyka
Anglų kalbos mokytoja metodininkė
7b
2.
Olga Normantienė
Anglų kalbos mokytoja ekspertė
-
3.
Olga Suchova
Anglų kalbos mokytoja metodininkė
-
4.
Jekaterina Poliakova
Anglų kalbos vyr. mokytoja
-
5.
Viktorija Korch
Anglų kalbos mokytoja metodininkė
-
6.
Viktorija Sedlovskaja
Anglų kalbos mokytoja metodininkė
8d
7.
Irina Drobyševskaja
Anglų kalbos pradinių klasių mokytoja metodininkė
-
Matematikos ir informacinių technologojų mokytojų metodinė grupė
Eil. Nr.
Vardas, pavardė
Kvalifikacinė kategorija
Vadovauja
1.
Jelena Ščiukina
Matematikos mokytoja metodininkė
-
2.
Maja Tarachovskaja
Matematikos mokytoja metodininkė
-
3.
Jelena Kruteliova
IT mokytoja metodininkė
7a
4.
Jelena Kulik
IT mokytoja metodininkė
8a
5.
Grasylda Mikulina
Matematikos mokytoja metodininkė
-
6.
Irina Melnyk
Matematikos mokytoja
-
7.
Jekaterina Veisman
Matematikos vyr. mokytoja
8c
 Socialinių, gamtos mokslų ir fizinio ugdymo mokytojų metodinė grupė
Eil. Nr.
Vardas, pavardė
Kvalifikacinė kategorija
Vadovauja
1.
Liudmila Afanasjeva
Biologijos mokytoja metodininkė
-
2.
Tatjana Fedotova
Istorijos mokytoja metodininkė
-
3.
Tatjana Čekmariova
Geografijos mokytoja metodininkė
-
4.
Viktoriya Kravchenko
Biologijos ir chemijos mokytoja metodininkė
5c
5.
Natalja Plikosova
Fizikos mokytoja metodininkė
-
7.
Oksana Zametta
Fizinio ugdymo mokytoja metodininkė
7c
8.
Laimonas Karitonas
Fizinio ugdymo mokytijas
 
9.
Liubov Pivarelis
Istorijos mokytoja
5b
10.
Dovilė Zujevaitė-Baranskienė
Fizinio ugdymo  mokytoja
-
Dorinio ugdymo, menų ir technologijų mokytojų metodinė grupė
Eil. Nr.
Vardas, pavardė
Kvalifikacinė kategorija, metai
Vadovauja
1
Irina Aleksejenko
Neformaliojo švietimo mokytoja
-
2
Emil Bolc
Dailės mokytojas metodininkas, technologijų vyr. mokytojas
-
3
Loreta Damijonaitytė
Choreografijos specialybės mokytoja ekspertas
-
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
2. 09.25 – 10.10
  • 1. 08.30 – 09.15
  • 2. 09.25 – 10.10
  • 3. 10.25 – 11.10
  • 4. 11.25 – 12.10
  • 5. 12.25 – 13.10
  • 6. 13.25 – 14.10
  • 7. 14.25 – 15.10
Iki naujų mokslo metų liko

SVEIKINIMAI!