Žemės diena 2023

• Paskelbta: 2023-04-06

Nuo kovo 21-osios iki kovo 29- osios mokykloje vyko tradiciniai renginiai, skirti tarptautinei Žemės dienai 2023.
8b klasės mokiniai 1-4 klasių mokiniams pravedė pažintinę viktoriną „Neįtikėtini faktai apie Žemę”.

Per geografijos pamokas vyko pokalbiai apie ekologines Žemės problemas, mokiniai piešė plakatus.

Kovo 28 d. 6-8 klasių mokiniai dalyvavo republikinėje akcijoje „DAROM”. Vaikai tvarkė poilsio parko teritoriją.

Kovo 20 d. ir 21 d.  mokytoja V. Kravčenko 5 klasių mokiniams pravedė pamokas, skirtas tarptautinei Žemės dienai. Per šias pamokas mokiniai sužinojo Žemės dienos atsiradimo ištakas, sužinojo apie jos šventimo tradicijas pasaulyje, peržiūrėjo video filmo „Žemės diena” ištraukas. Diskutuodami mokiniai aiškinosi, kodėl reikia saugoti Žemę ir atsakingai elgtis su gamtos turtais. Ir galiausiai patys sudarė paprastų būdų, leidžiančių išsaugoti aplinką, sąrašą.
O. Zametta ir L. Pivarelis pravedė integruotą kūno kultūros ir istorijos pamoką, skirtą Klaipėdos prijungimo prie Lietuvos 100 – mečiui. Šioje pamokoje dalyvavo 5a, 5c, 6c ir 6d klasių mokiniai.