Pasiekimai

Miesto olimpiadų nugalėtojai

2022–2023 MOKSLO METŲ MOKINIŲ dalykinių olimpiadų rezultatai

Olimpiados pavadinimas

Mokinio vardas, pavardė

Klasė

Vieta

Mokytojo vardas, pavardė

7-oji Lietuvos 5–8 kl. mokinių STEAM (gamtos mokslų-biologijos) olimpiada (miesto etapas)

Roman Karasiov

6

I

Viktoriya Kravchenko

XVI Lietuvos 5–8 klasių mokinių biologijos olimpiada

(miesto etapas)

Roman Karasiov

6

III

Viktoriya Kravchenko

Klaipėdos miesto tautinių mažumų mokyklų 8 klasių mokinių lietuvių kalbos olimpiada

Artiom Chropenko

8

II

Ilona Vilikanskienė

Klaipėdos miesto 8 klasių mokinių rusų (gimtosios) kalbos olimpiada

Anastasija Karpalo

8

II

Irina Gorbačiova

Artiom Chropenko

8

III

Olga Drobysh

Klaipėdos miesto 5–8 klasių mokinių matematikos olimpiada

Kiril Kulagin

8

II

Jelena Ščiukina

2021–2022 mokslo metų Klaipėdos miesto bendrojo ugdymo mokyklų mokinių dalykinių olimpiadų, konkursų ir kitų renginių miesto etapo rezultatai

Olimpiados pavadinimas

Mokinio vardas, pavardė

Klasė

Vieta

Mokytojas

Lietuvos mokinių 5-8 klasių biologijos olimpiada

Roman Karasiov

5

II

Viktoriya Kravchenko

 

Nika Bakanova

8

III

Liudmila Afanasjeva

6-oji Lietuvos 5–8 kl. mokinių STEAM (gamtos mokslų biologijos) olimpiada

Roman Karasiov

5

II

Viktoriya Kravchenko

Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso Klaipėdos miesto etapas

Daniel Stepanov

7

III

Sandra Peleckienė

2021–2022 mokslo metų Klaipėdos miesto bendrojo ugdymo mokyklų mokinių miesto olimpiadų ir konkursų rezultatai

Olimpiados pavadinimas

Mokinio vardas, pavardė

Klasė

Vieta

Mokytojas

Klaipėdos miesto tautinių mažumų mokyklų 8 klasių mokinių lietuvių kalbos olimpiada

Jegor Sapožnikov

8

I

Lilijana Diliautienė

Ieva Poilova

8

II

Ilona Vilikanskienė

 

Nika Bakanova

8

III

Rita Bakanaitė

Klaipėdos miesto 8 klasių mokinių rusų (gimtosios) kalbos olimpiada

Veronika Andrenko

8

III

Elena Sokolenko

2020-2021 m. m.

Olimpiados pavadinimas

Mokinys

Klasė

Užimta vieta

Mokytojas

Lietuvos pradinukų matematikos olimpiada 3-4 klasių mokiniams

Milana Shynkaryk

3

I

Maja Zacharova

Klaipėdos miesto tautinių mažumų mokyklų 8-ųjų klasių mokinių lietuvų kalbos olimpiada

Gabrielė Lelytė

8

III

Reda Endziulaitienė

Klaipėdos miesto mokyklų 5–8-ųjų klasių mokinių matematikos olimpiada

Artiom Chropenko

6

I

Jelena Ščiukina

Kiril Kulagin

6

II

Klaipėdos miesto mokyklų 8-ųjų klasių mokinių rusų (gimtosios) kalbos olimpiada

Ilja Slobodianik

8

II

Irina Kozicyna

Denis Andrenko

8

II

 

Jekaterina Galaguckaja

8

III

Irina Gorbačiova

Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkursas

Daniel Stepanov

6

III

Laimutė Račkauskienė

2019-2020 m. m.

Olimpiados pavadinimas

Mokinys

Klasė

Užimta vieta

Mokytojas

4-oji Vakarų Lietuvos gamtos mokslų-biologijos olimpiada (5–8-ųjų kl.)

Denis Andrenko

7

II

Liudmila Afanasjeva

Marija Medvedeva

7

II

Viktoriya Kravchenko

Eva Čebatoriūtė

6

III

Liudmila Afanasjeva

Klaipėdos miesto mokyklų 8-ųjų klasių mokinių rusų (gimtosios) kalbos olimpiada

Vita Ryžkova

8

III

Irina Gorbačiova

Klaipėdos miesto mokyklų 5–8-ųjų klasių mokinių matematikos olimpiada

Eva Čebatoriūtė

6

II

Valerija Kaneva

2018-2019 m. m.

Olimpiados pavadinimas Laimėtojas Mokytojas Vieta

Klaipėdos miesto 8 klasių mokinių biologijos olimpiada

Eduardas Acuta

L. Afanasjeva

III

Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkursas

 

Vita Ryžkova

L. Račkauskienė

III

Klaipėdos miesto 8 klasių mokinių matematikos

Mira Gozbenko

V. Kaneva

II

Klaipėdos miesto 8 klasių mokinių rusų (gimtosios) kalbos olimpiada

Sviatoslav Jusis

I.Kozicyna

II

Darija Astamonova

III

Diana Grasevič

III

2016-2017 m.m.

Olimpiados pavadinimas

Laimėtojas

Mokytojas

Klasė

Vieta

Klaipėdos miesto tautinių mažumų mokyklų 8 klasių mokinių lietuvių kalbos olimpiada

Polina Drozdova

Rita Bakanaitė

8

I

Klaipėdos miesto mokyklų 5–9 (I gimn.) klasių mokinių rusų (gimtosios) kalbos olimpiada

Polina Drozdova

Irina Gorbačiova

8

III

Klaipėdos miesto mokyklų 5 klasių mokinių anglų kalbos olimpiada

Daniel Mallett

Marina Muzyka

5

I

50-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (I-IV gimn. kl.)

Julija Pucilo

Liudmila Afanasjeva

10

III

Respublikinių olimpiadų, konkursų nugalėtojai 2016–2017 m. m.

Respublikinės olimpiados ar konkurso pavadinimas

Respublikinės olimpiados ar konkurso nugalėtojų skaičius

1.   Respublikinis gamtos mokslų konkursas.

2.   Respublikinis konkursas „Ekperimentuojame su Einstein ir Nova“.

3.   Respublikinė Motiejaus Valančiaus raštų meninio skaitymo šventė.

4.   Respublikinis rusų kalbos (gimtosios) dailyraščio konkursas.

5.   Švietimo ir informacinių technologijų centro koordinuojamo saugesnio interneto projekto vaizdaraščių − tinklaraščių  konkursas „Skatinkime pokyčius: vienykimės dėl geresnio interneto!“

6.   Respublikinis kūrybinio kalėdinio atviruko konkursas „Aš tau linkiu“.

 

4 (I vieta (5-8 kl. mokinių grupėje)

4 I vieta (8 kl.)

 

1 (Padėka)

 

1 (II vieta)

 

3 (III vieta)

 

 

 

20 (Jurbarko krašto muziejaus prizas)

Tarptautinių konkursų nugalėtojai 2016–2017 m. m.

Tarptautinės olimpiados ar konkurso pavadinimas

Tarptautinės olimpiados ar konkurso nugalėtojų skaičius

1. 2017 m. tarptautinis matematikos konkursas Kengūra.

2. Tarptautinis fechtavimosi turnyras Baltarusijoje.

3. Tarptautinis teatrų festivalis „Teatras be sienų“,  Maskva (Rusija)

4. Tarptautinis teatrų festivalis „Rusų klasika Rygoje“  (Latvija).

 

1 mokinys pateko į geriausiųjų 50-tuką.

4 (II vieta komandinėje įskaitoje)

 

20 mokinių (I vieta)

24  2t klasės mokiniai  (Grand PRIX) .2 teatro „Vesnuška“ nariai (nominacijos už geriausius vaidmenis)

 

  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.30 – 09.15
  • 2. 09.25 – 10.10
  • 3. 10.25 – 11.10
  • 4. 11.25 – 12.10
  • 5. 12.25 – 13.10
  • 6. 13.25 – 14.10
  • 7. 14.25 – 15.10
Iki naujų mokslo metų liko

SVEIKINIMAI!