The Quiz “Places to go” (Renginys 4-ųjų klasių mokiniams, skirtas Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos 100-mečiui paminėti)

• Paskelbta: 2023-04-12

Balandžio 5 d. tarp 4 klasių mokinių anglų kalba organizuota viktorina ,,Places to go”. Ji skirta mūsų miesto 770 metų jubiliejui paminėti  ir Klaipėdos prijungimo prie Lietuvos 100 – mečiui.
Per visus mokslo metus visi mokytojai per pamokas mokinius supažindino su gimtojo krašto istorija, jo simboliais, lankytinomis vietomis, žymių žmonių biografijomis ir jų kūriniais. Pasirengimas vyko pačiomis  įvairiausiausiomis formomis - vestos pamokos, projektinė veikla, ekskursijos, edukacijos, vaizdo medžiagos peržiūros ir kt.  Todėl ir viktorinos klausimai buvo apibendrinantys tai, kas sužinota apie Klaipėdą ir Lietuvą bei reikalaujantys anglų kalbos žinių.
Prieš viktoriną mokiniai, naudodamiesi įvairiais šaltiniais, apipavidalino savo kūrybinių darbų parodą apie Klaipėdą. Mokiniai savarankiškai sudarė klausimus apie gimtąjį miestą ir turėjo galimybę pademonstruoti  savo anglų kalbos žinias, todėl viktorinai buvo atrinkti labiausiai pavykę ir įdomiausi klausimai.
Viktorinos nugalėtojai – 4c klasės mokinių komanda! Sveikiname su pergale! Visi viktorinos dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais.
Renginys puikiai pavyko – buvo įdomus ir informatyvus. Mokiniai turėjo galimybę ir toliau pažinti gimtąjį kraštą, mylėti ir gerbti jo istoriją bei sužinoti apie kraštą kažką nauja įvairiomis kalbomis.
Viktoriną parengė ir vedė anglų kalbos mokytoja metodininkė I. Drobyševskaja.