4 klasių mokinių anglų kalbos olimpiados I-asis (mokyklos) turas

  • Paskelbė : Marina Pečnikova
  • Paskelbta: 2023-02-28
  • Kategorija: Renginiai

Vasario 22d. mūsų progimnazijoje buvo organizuotas 4 klasių mokinių anglų kalbos olimpiados I-asis (mokyklos) turas. Olimpiados tikslas buvo skatinti mokinių domėjimąsi anglų kalba, šia kalba kalbančių šalių kultūra, plėtoti mokinių kūrybinius gebėjimus. Olimpiadoje dalyvavo aštuoniolika mokyklos ketvirtokų. Mokiniai atliko klausymo, žodyno, gramatikos vartojimo, skaitymo ir kitas užduotis. I-ąją vietą užėmė 4c klasės mokinys Vladislav Čubarov (mokytoja I. Drobyševskaja), . II-ąją vietą užėmė 4t klasės mokinys Jaroslav Sasko (mokytoja J.Poliakova), III-ąją vietą - 4t klasės mokinė Ruslana Nužnova (mokytoja J.Poliakova). Sveikiname nugalėtojus ir linkime jiems sėkmės  atstovaujant mūsų progimnazijai Klaipėdos miesto ketvirtų klasių mokinių anglų kalbos olimpiadoje.

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Naujienų archyvas