KLAIPĖDOS MIESTO UGDYMO ĮSTAIGŲ 2–4 KLASIŲ MOKINIŲ ANGLIŠKOS DAINOS KONKURSAS ,,LET IT SNOW!"

• Paskelbta: 2023-02-02

Sausio 31 -ąją Liudviko Stulpino progimnazijoje vyko miesto ugdymo įstaigų pradinių klasių mokinių angliškos dainos konkursas, kuriame dalyvavo 10 komandų iš įvairių ugdymo įstaigų. Konkurso tikslas – skatinti mokinių saviraišką, kūrybiškumą, bendravimą, domėjimąsi anglų kalba ir angliškai kalbančių šalių muzikine kultūra.
          Mūsų mokyklos komandai, vadovaujamai anglų kalbos mokytojos metodininkės I. Drobyševskajos, atstovavo Ariana Stepanian (2а klasė), Ana Puleikytė (2d klasė), Marija Ivanova (4t klasė),  Andrej Chaldejev (4t klasė). Mokiniai, atlikę dainą  „Little snowflakes“, laimėjo III -ąją vietą. Konkurso trečiosios vietos laimėtojai buvo apdovanoti padėkos raštais už dalyvavimą, diplomais už prizinę III -ąją vietą, saldainiais ir atminimo dovanomis. Vaikai ilgam prisimins šiltą priėmimą, šventinę nuotaiką, linksmus pasirodymus. O jaudinimąsi laukiant konkurso rezultatų išsklaidė komandinis Kahoot žaidimas!
          Sveikiname mūsų nugalėtojus!