Tarpmokyklinio integruoto socialinės veiklos ir anglų kalbos projekto International Volunteer Day, skirto Tarptautinei savanorių dienai paminėti, pristatymas

• Paskelbta: 2022-12-06

Gruodžio 5 d. įvyko projekto „Volunteer Day“ pristatymas. „Volunteer Day“ – tarpmokyklinis integruotas socialinės veiklos ir anglų kalbos projektas. Jis suteikė projekto dalyviams galimybę daugiau sužinoti apie Tarptautinę savanorių dieną, sudarė sąlygas ugdytis šnekamąją anglų kalbą, gebėjimą dirbti komandoje. Šį projektą koordinavo progimnazijos direktorė Irina Narkevičienė. Projekte dalyvavo aštuntų klasių mokiniai iš Klaipėdos Maksimo Gorkio, „Pajūrio“, „Santarvės“ ir  „Gabijos“ progimnazijų.
Renginio scenarijų ruošė anglų kalbos mokytoja metodininkė Olga Suchova. Mūsų progimnazijos komandą paruošė anglų kalbos mokytoja ekspertė Olga Normantienė. Aštuntokai papasakojo apie savo dalyvavimą pasirinktoje socialinėje bei ekologinėje savanorystės veikloje, atliko kūrybinės užduoties, kurios paruošė anglų kalbos mokytoja metodininkė Marina Muzyka.
Renginį vedė: Kiril Jevdokimov ir Daniel Stepanov 8b kl. Mūsų progimnazijos komanda – 8b klasės mokiniai: Lana Geršebek, Vladislava Kuzina, Alisa Polegoshko ir Mark Štanko. Projekto pristatymas pasibaigė daina „We are the world, We are the children“ ir visų dalyvių bendra nuotrauka.
                                                                                                                                                                                                       Anglų kalbos mokytoja metodininkė Olga Suchova.