Šventinė viktorina “The Tradition of Celebrating the New Year in different countries"

• Paskelbta: 2022-12-16

Gruodžio 14 dieną 4c ir 4t klasėse vyko šventinė viktorina “The Tradition of Celebrating the New Year in different countries.” Mokiniams buvo pasiūlyta plačiau sužinoti kaip švenčiamos Naujeji metai angliškai kalbančiuose šalyse, o užduočių atlikimas pagal nagrinėjamą temą, puiki galimybė pasiruošti artėjančioms šventėms ir patobulinti savo anglų kalbos žinias. Viktorinos užduotis ir medžiaga buvo pateiktos skaidriu formatu. Po šventinės virtualios kelionės kiekvienai mokinių komandai buvo pasiūlyta atsakyti į viktorinos klausimus, remiantis gautą informaciją ir įgytomis žiniomis. Renginio tikslaI ir uždaviniai buvo sėkmingai įgyvendinti. Mokiniai linksmai ir aktyviai atliko užduotis. Pabaigoje, kiekvienos klasės viktorinos nugalėtojai ir dalyviai gavo sertifikatą.

Viktoriną organizavo, pravedė ir parengė medžiągą anglų kalbos mokytoja metodininkė Irina Drobyševskaja ir vyresnioji anglų kalbos mokytoja Jekaterina Poliakova.