Dainų konkursas „Gali - dainuok!“

• Paskelbta: 2023-02-02

2023 metų sausio 27- ąją mūsų progimnazijoje baigėsi įvyko dainų konkursas „Gali-dainuok!“. Pradinių klasių grupėje dalyvavo 15 atlikėjų, o 5-6 klasių grupėje – net 21! Graži muzika, žiūrovų šypsenos salėje, puiki nuotaika – viskas pasitarnavo, kad renginys pavyktų puikiai. Pasirodymai scenoje – tai kruopštaus kasdienio darbo, ilgų repeticijų rezultatas. Visi dalyviai stengėsi dėl žiūrovų, ir ilgalaikio, sunkaus triūso rezultatas – žiūrovų  aplodismentai salėje, džiaugsmas klausytojų veiduose. Konkurse dalyvavo solistai, duetai ir kur kas didesni kolektyvai. Kiekvienas atlikėjas atidavė visą širdį, dovanodamas džiaugsmą žiūrovams. Pristatyti konkurso dalyvius buvo patikėta 8 klasės mokiniams Arinai Derkač ir Danieliui Stepanovui. Konkursas išties pavyko! Jis buvo ir turiningas, ir prabėgo, kaip  sakoma, vienu ypu. Dėkinga publika mėgavosi nuostabiais ir nuoširdžiais talentingų atlikėjų pasirodymais. Konkurso dalyviams norisi palinkėti naujų pasiekimų ir laimėjimų, kūrybinio įkvėpimo ir siekio toliau tobulėti muzikiniame kelyje!