Ketvirtoji tarptautinio Erasmus+ bendrojo ugdymo mokyklų projekto „Nauji potyriai spalvina mūsų pasaulį“ diena

• Paskelbta: 2022-10-06

Ketvirtoji projekto diena buvo skirta teatrui. Pirmoji veikla – kūrybinės dirbtuvės su lėlių teatro aktoriumi, režisieriumi, dailininku ir pedagogu Linu Zube. Užsiėmimo metu projekto dalyviai iš antrinių ir gamtinių žaliavų gamino judančias lėles, jas dažė ir puošė. Vėliau aktorius mokė, kaip lėles prakalbinti, kaip jas valdyti.
    Po edukacinio užsiėmimo teatro ekspertė Galina Semionova vedė pamoką su dramos elementais. Mūsų gimnazijos teatro klasės mokiniai pademonstravo, kaip judesiu ir veido mimika galima išreikšti jausmus, parodyti emocijas, pademonstravo scenos kalbos lavinimo elementus.
Po pietų Maksimo Gorkio progimnazijoje apsilankė Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas. Meras pasveikino projekto dalyvius, atsakė į svečių  klausimus.
    Po susitikimo projekto dalyviai lankėsi Klaipėdos dramos teatre. Čia turėjo galimybę pasivaikščioti po tearto užkulisius, apžiūrėti aktorių persirengimo kambarius ir laukiamąjį, drabužinę. Visiems didžiulį įspūdį paliko pabuvimas ant tikros tearto scenos.
    Vakarop mažieji projekto dalyviai svečiavosi, pramogavo ir vakarieniavo  mūsų mokyklos mokinių šeimose. Tuo metu mokytojai prie apskrito stalo dalinosi įspūdžiais, kūrė ateities planus.

Lietuvių kalbos vyr. mokytoja Laima Stelingienė