Europos kalbų diena

• Paskelbta: 2022-09-27

Rugsėjo 26 dieną, Europos Sąjungoje švenčiama ir minima Europos kalbų diena. Europos Sąjungos valstybių narių piliečiai yra skatinami išmokti daugiau kalbų, būdami bet kokio amžiaus. Viso pasaulio žmonės supranta kad įvairių kalbų mokėjimas padėda ne tik pažinti kitą kultūrą ir bendrauti , bet ir dirbant įvairiuose srityse. Tą progą Maksimo Gorkio progimnazijos anglų kalbos mokytojos, rugsėjo 26–ą dieną skatino savo pamokose visus progimnazijos moksleivius, domėtis ir mokytis užsienio kalbų. Mokiniai buvo supažindinami, su esamu Europos Sąjungoje kalbų ir kultūros įvairovė, taip pat kūrė dialogus, mokydamiesi pasakyti  iš kokios valstybės jie yra.
•    Renginio organizatorė mokytoja ekspertė O. Normantienė
•    Prezentaciją vyresniųjų klasių mokiniams parengia mokytoja metodininkė     M. Muzyka .
•    Prezentaciją pradinių klasių mokiniams parengia anglų kalbos mokytoja I. Drobyševskaja.
•    Straipsnį apie Europos kalbų dienos pravedimą, mokyklos internetinei svetainei,  parengia  vyresnioji anglų kalbos mokytoja J. Poliakova.