Integruota lietuvių kalbos ir gimtosios kalbos pamoka progimnazijos bibliotekoje „Knygos kviečia pasisvečiuoti bibliotekoje“, 1t kl.

• Paskelbta: 2022-09-20

Pirmokėliai progimnazijoje jau ne naujokai, tačiau dar ne su visomis progimnazijos vietomis susipažino. Kartu su lietuvių kalbos mokytojomis Giedra Bočkuviene, Jolita Šiaudvytiene ir klasės vadove Jelena Osipova 2022-09-20  užsuko į svečius, į mokyklos biblioteką.
Tikslas - supažindinti/susipažinti su mokyklos biblioteka, bibliotekininko profesija, ugdyti skaitytoją.
 Bibliotekos vedėja Ingrida Paulikienė maloniai visus priėmė, supažindino su bibliotekos erdve, bibliotekininko profesija, pareigomis, parodė bibliotekos lobynus, pademonstravo mažiausias, seniausias, storiausias ir kitokias knygas.  Užsiėmimo pabaigoje pakvietė mokinius tapti bibliotekos skaitytojais.
Pirmokai sužinojo, kad knygų yra įvairių. Trumpai (2-3 sakiniais) papasakojo apie savo knygeles,
trumpais sakiniais pasakė, kokios knygelės domina, stengėsi mandagiai bendrauti su bibliotekininke.
Mokiniai praplėtė gimtosios kalbos ir lietuvių kalbos žodynus.  Sužinojo, kokia storiausia, mažiausia, didžiausia ir panašiai knyga yra bibliotekoje.
Tikimės, kad ateityje jie taps aktyviais  progimnazijos bibliotekos skaitytojais.