Klaipėdos miesto tautinių mažumų mokyklų 4 klasių mokinių anglų kalbos raiškiojo skaitymo konkursas „Spring“

• Paskelbta: 2022-06-01

(Klaipėdos Maksimo Gorkio, „Pajūrio“, „Gabijos“ progimnazijų mokyklinių turų nugalėtojai )

Gegužės 27 dieną, Maksimo Gorkio progimnazijoje vyko Klaipėdos miesto tautinių mažumų mokyklų IV klasių mokinių anglų kalbos raiškiojo skaitymo konkursas „Spring“, kurį organizavo Maksimo Gorkio progimnazijos anglų kalbos mokytojos metodininkės V. Korch, J. Poliakova, I. Drobyševskaja.
Konkurso tikslai – ugdyti kūrybiškumą, mąstančią ir iškalbingą individualybę; plėsti anglų kalbos teorinių žinių pritaikymą praktinėje veikloje; skatinti mokinius domėtis kitų šalių kultūriniu savitumu ir tradicijomis.
Konkurse dalyvavo 6 ketvirtokai (po du mokinius iš kiekvienos mokyklos), skaitovai iš Klaipėdos Maksimo Gorkio, „Pajūrio“, „Gabijos“ progimnazijų. Dalyviai atmintinai skaitė pasirinktą eilėraštį apie pavasarį, gamtą, gamtos prabudimą. Skaitomo kūrinio trukmė 2-3 min., teksto apimtis ne mažiau kaip 16-ką eilučių. Vertinimo komisiją sudarė Klaipėdos miesto progimnazijos anglų kalbos mokytojos: Irina Šaripova ir  Loreta Jonikaitė („Gabijos“ progimnazija), Margarita Saurbajeva („Pajūrio“ progimnazija),  Irina Drobyševskaja (Klaipėdos Maksimo Gorkio progimnazija). Renkant nugalėtojus, atsižvelgta į konkurso dalyvių skaitymo raiškumą, intonaciją, tarimo taisyklingumą, teksto atskleidimą, įtaigumą bei dalyvių artistiškumą. Dėkojame visiems dalyviams, jie pasirinko labai įdomius tekstus anglų kalba ir puikiai skaitė bei siekė geriausio rezultato. Visiems dalyviams buvo įteikti padėkos raštai, diplomai.
Sveikiname nugalėtojus!
I vieta Jevgenija Trofimišina  “Gabijos“  progimnazija (anglų kalbos mokytoja Irina Šaripova ir anglų kalbos vyresnioji mokytoja Loreta Jonikaitė)
II vieta Gleb Volkov“ Maksimo Gorkio progimnazija (anglų kalbos mokytoja metodininkė Viktorija Korch)
III vieta Vradimir Dacovskij, Emilija Aliošina „Pajūrio“ progimnazija (anglų kalbos vyresnioji mokytoja J. Poliakova, anglų kalbos vyresnioji mokytoja Margarita Saurbajeva ).