Respublikinis pradinių klasių mokinių piešinių konkursas-paroda „Baltijos jūros turtai“, skirtas Klaipėdos 770-mečiui

• Paskelbta: 2022-06-05

Nuo gegužės 10 iki birželio 5d. Klaipėdos Maksimo Gorkio progimnazijoje vyko Respublikinis pradinių klasių mokinių piešinių konkursas-paroda ,,Baltijos jūros turtai“, skirtas Klaipėdos 770-mečiui.

Konkurso pagrindiniai tikslai buvo skatinti mokinius, jų tėvelius ir pedagogus gilinti žinias apie Klaipėdą ir jos istoriją, o gyvenančius kituose miestuose raginti ją aplankyti. aktyvinti ir viešinti vaikų ir mokinių meninę veiklą bei skatinti vaikus pažinti ir saugoti Baltijos jūros gyventojus ir jų aplinką.

Piešinių autoriai pasitelkę įvairiomis piešimo technikomis galėjo atskleisti Baltijos jūros turtų įvairovę, nuotaiką, spalvingumą.

Konkurse dalyvavo mokiniai iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Kretingos miestų. Konkursui pateikti virš 50 darbų.
Konkurso – parodos organizatorės mokytojos metodininkės
Olga Kerpiškienė, Marina Pečnikova
Sveikiname nugalėtojus!