Projektas 4 klasės mokinių tėvams „Viena diena mokykloje“

• Paskelbta: 2024-03-29

Kovo 29 dieną mūsų Uostamiesčio progimnazija 4 klasių mokinių tėvelius pakvietė dalyvauti projekte „Viena diena mokykloje“: visą dieną – nuo 1 iki 6 pamokos - dalyvauti visose pamokose kaip 9a klasės mokiniams. Šiai tradicijai jau daugybė metų. Jos tikslas – supažindinti tėvelius su šiuolaikinės pamokos reikalavimais, pademonstruoti aktyviuosius mokymo metodus ir būdus, pasiūlyti pasinerti į mokyklinį gyvenimą, kad jį būtų galima pamatyti mokinio akimis, susipažinti su būsimais penktokų mokytojais ir tiesiog artimiau susipažinti.

Mokytojai labai atidžiai ir kruopščiai ruošėsi šiai dienai – apgalvojo kiekvieną detalę, kiekvieną smulkmeną. Buvo labai svarbu, kas „mokiniai“ gerai patogiai, komfortiškai jaustųsi,suprasdami, kad jų čia laukė, kad jie mylimi.

Diena prasidėjo iškilmingu direktorės I. Narkevičienės „pakrikštijimu“ į mokinius būsimąją 9a klasę. Palydėta gausių salėje susirinkusių mokytojų aplodismentų 9a klasė iškeliavo į mokyklinių pamokų kelionę. „Mokinių“ laukė lietuvių kalba ir literatūra,technologijos, matematika, pietūs mokyklos valgykloje, istorija ir klasės valandėlė, kurioje pasidalinta dienos įspūdžiais.

Mūsų tėveliai pasirodė šauniai! Visus mokytojų pasiūlytus išbandymus jie įveikė puikiai. Didžiulį palaikymą suteikė mokyklos mokinių laiškai – linkėjimai tėvų klasei. Jie atkeliaudavo kiekvieną pertrauką ir buvo skaitomi su didžiausiu džiaugsmu. Pagrindinė jų mintis – „Gerbiami Tėveliai, mes jus mylim, mes jumis tikime, jums viskas pavyks!

Manome, kad geriau už bet kokius mūsų žodžius  kalba pačių tėvelių pasisakymai,  užrašyti anketoje. Jie ir apie praleistą dieną mokykloje, ir apie tai, su kokiais jausmais, vertinimais grįžta namo

• Kas jums labiausiai patiko?

Viskas patiko! Šilta atmosfera, galimybė susipažinti su mokytojų kolektyvu.

Puiki atmosfera, šaunūs mokytojai.

Super mokytojai. Buvo įdomu dalyvauti pamokose. Aš dėkoju mokytojams už tai, ką šiandien pamačiau.

Viskas apgalvota apie vaikus ir jų ugdymą.

Patiko pati projekto idėja ir organizavimas, mokytojai nuostabiai pravedė pamokas. Nugrimzdome į mokyklinę atmosferą ir puikiai praleidome dieną!

Buvo įdomu susipažinti su mokytojais, pačia mokykla.

Išgyvenau dieną taip, kaip ją išgyvena mano vaikas, ir vėl pasinėriau į mokyklinius laikus.

Labai įdomi pažintinė diena.

Labai vertingas projektas!

Pamatyti mokyklą vaiko akimis – aukso vertės patirtis! Ačiū!

Labai pradžiugino mokinių laiškai mums.

Atmosfera, geranoriškumas, informatyvumas, mokytojų atsidavimas, gebėjimas įtraukti ir sudominti. Aš apstulbintas!

Komandinis darbas, šiuolaikiškas požiūris į mokymą, pozityvūs žmonės.

Pedagogų bendravimas su tėvais ir mokiniais.

Geranoriški pedagogai su didele ir atvira  mylinčia širdimi, suprantantys vaikus!

• Ar reikalingi tokie renginiai tėvams? Kodėl?

Labai reikalingi! Tuomet tėvai galės geriau suprasti savo vaikus ateityje.

Taip, žinoma! Mano nuomone, tai padeda labiau pažinti mokyklą, mokytojus ir vaikų mokymąsi vertinti lojaliau, supratingiau.

Tokie renginiai tiesiog būtini, leidžia artimiau susipažinti su mokykla, mokytojais ir vidaus tvarka.

Tokie renginiai būtini todėl, kad atsiranda artimas ryšys tarp tėvų ir mokytojų.

Manau, reikalingi, kadangi tai labai įdomu ir malonu bendrauti su vaiko mokytojais.

Tiesiog būtinas renginys! Dabar apie mūsų mokyklą galvoju dar geriau, pačios geriausios mintys ir jausmai.

• Linkėjimai visiems būsimiems penktokams.

Трудолюбия, желания получать знания, смелости и хороших учителей.

Darbštumo, siekti žinių, drąsos ir gerų mokytojų.

Būti atviriems, žingeidiems, draugiškiems, empatiškiems, mėgti knygą, gerbti artimuosius.

Nebijoti sunkumų, įveikti savo baimes, tikėti savo jėgomis ir galimybėmis.

Nebijoti ir su džiaugsmu įsilieti į mokyklos kolektyvą! Viskas pavyks!

Kantrybės, sėkmės, puikių mokytojų ir draugų. Jums viskas pavyks!

Ramybės, supratingumo, pagarbos mokytojams.

Tikėjimo savimi! Tik į priekį ir nė žingsnio atgal.

Nieko nebijoti, eiti į mokyklą su šypsena.

Visada atminti, kad padėties be išeities nebūna.

• Linkėjimai būsimųjų penktokų tėveliams.

Терпения, понимания и взаимодействия со своим ребёнком.

Kantrybės, supratimo ir bendradarbiavimo su savo vaiku.

Būti dėmesingais, jautriais, mylinčiais, atvirais tėvais, mokančiais girdėti savo vaikus.

Kantrybės, tėviškos išminties.

Nebijoti mokyklos, nebijoti bendravimo su naujais mokytojais! Kartu viską įveiksime!!!

Kantryb4s, tik4ti vaikai. Jiems viskas pavyks.

Ramyb4s, supratimo, pagarbos mokytojams.

Dalyvauti savo vaikų mokykliniame gyvenime.

Kantrybės, meilės, tikėjimo vaikų sėkme.

Būkite kantresni ir griežtai nevertinkite!

Mylėkite savo vaikus ir branginkite savo santykius.

Ramybės. Viskas bus gerai!

Drąsiai paleisti vaikus.

Būti geresniems ir nuolaidesniems vaikų klaidoms ir susierzinimui. Jie pavargsta!!!

Kantrybės ir būti artimesniems savo vaikams, mokėti jų klausytis ir išgirsti.

• Linkėjimai progimnazijos kolektyvui

Энтузиазма и желания проводить такие дни. СПАСИБО огромное!

Entuziazmo ir noro organizuoti tokias dienas. Didelis AČIŪ!

Jūs šaunuoliai!

Likti tokiais pat atvirais, pozityviais. Ačiū!

Labai ačiū už šią puikią patirtį!

Ir toliau kūrybiškai mąstyti ir mokymosi procesą paversti kūrybą.

Būtinai tęsti šią tradiciją!

Kaip įmanoma labiau įtraukti tėvus į mokyklinius renginius.

Labai ačiū už šią idėją! Tebus tai dažniau.

Reikia dažniau susitikti!

Sveikatos! Įkvėpimo!

Sėkmės naujuose sumanymuose, daugiau tokių projektų ir adekvačių tėvų!

Buvo beprotiškai įdomu, stebuklinga diena! Svajonės pildosi!!!

Neabejodami kurkite gėrį!!!

Aš sužavėta! Viską supratau iš pirmo žodžio ir žvilgsnio!

O mes, progimnazijos kolektyvas, savo ruožtu labai dėkojame tėveliams, atsiliepusiems į mūsų kvietimą! Su jumis buvo lengva, šeimyniškai šilta ir labai įdomu!