4 klasių mokinių matematikos olimpiada (I turas)

  • Paskelbė : Marina Pečnikova
  • Paskelbta: 2024-03-27
  • Kategorija: Renginiai

Kovo 13 -ąją mūsų mokykloje vyko 4 klasių  mokinių matematikos olimpiados 1 turas. Kiekvienai klasei atstovaujantys 3 dalyviai sėkmingai ir atidžiai atliko užduotis. Visos užduotys buvo pateiktos valstybine kalba, tad buvo nelengva, bet įdomu.
1 vietą laimėjo 4c klasės mokinė Alisija Šliževskaja ( mokytojas J. Šapenkovas). Alisija atstovaus mūsų mokyklai miesto jaunųjų matematikų olimpiadoje. 2 vietą užėmė 4c klasės mokinys Timur Čelpanov (mokytojas J. Šapenkovas), na, o 3 vietą pasidalijo Ieva Staleliūnaitė iš 4b klasės (mokytoja L. Kaupienė) ir 4c klasės mokinė Sofija Tubakajeva (mokytojas J. Šapenkovas).

 

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Naujienų archyvas