Viktorina „QUIZ ABOUT LITHUANIA“

• Paskelbta: 2024-03-15

Kovo 14 d. mūsų mokykloje vyko Klaipėdos miesto tautinių mažumų mokyklų 4-ų klasių mokinių integruotų dalykų (pasaulio pažinimo ir anglų kalbos) viktorina „QUIZ ABOUT LITHUANIA“, skirta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Viktorinos tikslas  – plėtoti mokinių komunikavimo anglų kalba kompetenciją bei ugdyti mokinių domėjimąsi savo kraštu. Viktorinoje dalyvavo 4-ų klasių mokinių komandos iš  „Gabijos“, „Pajūrio“ ir mūsų progimnazijos.
Viktorina vyko Kahoot  žaidybinėje mokymosi platformoje, kurioje buvo pateikti patys įvairiausi klausimai apie Lietuvą su keletu atsakymų (A B C D) variantų ir 20 sekundžių atsakymui pasirinkti. Žaidimo pabaigoje pasimato dalyvių reitingas, rodantis, kieno rezultatas geriausias. Kuo greičiau ir, žinoma, taisyklingai į klausimus atsako komandos, tuo daugiau taškų jos gauna. Viktorinos klausimus sudarė ir patį renginį organizavo  pradinių klasių anglų kalbos mokytoja I. Drobyševskaja. Viktoriną vedė 8a klasės mokinys Timūras Lebedevas. Mokiniai galėjo įvertinti viktoriną naudodamiesi Mentimeter – paprastą virtualų balsavimo būdą, leidžiantį turėti momentinį ryšį su komandomis. Visos komandos pademonstravo puikias žinias. Nugalėtojai -  abi mūsų mokyklos komandos – apdovanotos diplomais. 1 vieta – 4c klasės komanda ( Marija Stropė, Darina Sinicyna, Mariela Usik). 2 vieta -  4а klasės komanda (Denis Čuiko, Deniel Bitounti-Mpompa , Adrian Grancharov ). „Pajūrio“  ir  „Gabijos“ progimnazijų komandos buvo apdovanotos padėkos raštais. Visi dalyviai gavo sertifikatus, liudijančius apie dalyvavimą viktorinoje „QUIZ ABOUT LITHUANIA“ ir buvo apdovanoti suvenyrais.