• Paskelbta: 2024-03-26

2024 metų kovo 26 d. Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazijoje vyko Respublikinė mokytojų ir mokinių kūrybinė – patyriminė konferencija „Miestas prie jūros“.
Konferencijos organizatoriai pakvietė susipažinti su tikrais klaipėdiečiais. Sužinojome apie paslaptingus švyturius, apmąstėme, ką žodis „jūra‘ reiškia mums, klausėmės audiovizualinio teksto, dainavome klaipėdiečių dainas, grožėjomės Kauno kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centro vaikų teatralizuotomis pasakomis apie „Žvejo dukras“ ir „Jūrą“. Pietų pertraukos metu ne tik vaišinomės arbata, bet ir aplankėme tapybos darbų parodas ir L. Stulpino muziejų.
Uostamiesčio progimnazijos mokinė Ieva Staleliūnaitė (4b klasė) ir Danielius Bašlykov (4a klasė) pristatė projektinį – tiriamąjį darbą „Baltijos jūra – mūsų namai!”. Šį darbą  mokiniai kūrė ir tobulino visus metus. Ilgam ir sudėtingam darbui vadovavo  - lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė Giedra Bočkuvienė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Lidija Kaupienė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Tatjana Kazadojeva, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė Jolita Šiaudvytienė
I.Staleliūnaitė ir D. Bašlykov maloniai nustebino konferencijos dalyvius gražia lietuviška kalba ir pagarba Baltijos jūrai.