Miesto projektas ,,Vilties Varpai"

• Paskelbta: 2024-03-25

Baigėsi miesto projektas ,,Vilties Varpai", kuris apjungė visas mūsų miesto mokyklas ir tikybos bei etikos mokytojus.
Projekto tikslas – pabrėžti jautrumo, gailestingumo ir pagalbos sergantiems žmonėms bei gydytojams svarbą, taip pat atkreipti dėmesį į savanorystę bei kūrybinių iniciatyvų sklaidą.
Visą mėnesį mokiniai savo rankomis kūrė rankdarbius, kurių pagrindinis akcentas – varpas. Rankdarbiai pavyko puikiai! Atvirukai, megzti, mediniai ir popieriniai varpeliai, piešiniai ir dideli  atspausdinti varpeliai... Visi darbai perduoti onkologiniam centrui ir miesto ligoninėms.
Labai norėtųsi padėkoti visiems projekto dalyviams už neabejingumą ir jautrią širdį! O progimnazijos mokytojoms L. Pivarelis, O. Kerpiškienei, M. Filičevai, O. Zamettai -  už pagalbą ir didžiausią vaikų darbelių kiekį! Visi dalyviai apdovanoti padėkos raštais.