• Paskelbta: 2024-03-15

Kovo 13 dieną Klaipėdos uostamiesčio progimnazijoje vyko tradicinis Klaipėdos miesto bendrojo ugdymo mokyklų rusų ugdomąja kalba pradinių klasių mokinių raiškiojo skaitymo konkursas Lietuva mažųjų širdyse“, kurį organizavo lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Jolita Šiaudvytienė ir lietuvių kalbos vyr. mokytoja Laima Stelingienė.

Konkursas skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos 34-osioms metinėms paminėti .

Konkurse dalyvavo 16 skaitovų. Jie deklamavo eiles, skirtas Lietuvai, jos gamtos grožiui, žmonėms ir puoselėjamoms vertybėms.

Vertinimo komisijos sprendimu, nugalėtojais tapo šie mokiniai:

1-2 klasės:

1 vieta – Matvej Volkov, Klaipėdos „Santarvės“ progimnazijos 1b klasės mokinys (mokytoja Miranda Prakapienė).

2 vieta - Agata Gudanis, Klaipėdos „Pajūrio“ progimnazijos 1a klasės mokinė (mokytoja Gražina Likij).

3 vieta - Sofija Zolotnickaja, Klaipėdos uostamiesčio progimnazijos 2b klasės mokinė (mokytoja Laima Stelingienė).

3-4 klasės:

1 vieta - Marija Trofimova, Klaipėdos uostamiesčio progimnazijos 3t klasės mokinė (mokytoja Laima Stelingienė).

2 vieta - Shantelle Štelmokaitė, Klaipėdos uostamiesčio progimnazijos 3t klasės mokinė (mokytoja Donata Brazdeikienė).

3 vieta - Artiom Archipenko, Klaipėdos „Pajūrio“ progimnazijos 3c klasės mokinys (mokytoja Solveiga Pelakauskienė).

Sveikiname konkurso nugalėtojus ir jų mokytojus.

Lietuvių kalbos ir literatūros vyr. Mokytoja Laima Stelingienė