Europos kalbų diena

• Paskelbta: 2023-10-01

Rugsėjo 26 dieną  Europos Sąjungoje švenčiama  Europos kalbų diena.
Šios šventės tikslas yra skatinti išmokti daugiau kalbų, būnant bet kokio amžiaus.  Rugsėjo 25-ąją  Uostamiesčio progimnazijoje anglų kalbos  pamokos buvo skirtos Europos kalbų dienos minėjimui ir pagal atnaujintą ugdymo programą integruotos su įvairiomis temomis, kuriose kalbama apie  Lietuvą – Europos Sąjungos narę. Šios dienos minėjimas tapo gerą mūsų progimnazijos tradicija, skatinančia mokinius domėtis kitų šalių kultūros įvairove.
•    Renginio organizatorė – mokytoja  ekspertė O. Normantienė.
•    Prezentaciją vyresniųjų klasių mokiniams parengė mokytojos metodininkės O. Suchova ir  M. Muzyka.
•    Prezentaciją pradinių klasių mokiniams parengė anglų kalbos mokytoja metodininkė I. Drobyševskaja
Straipsnį apie Europos kalbų dienos organizavimą progimnazijos internetinei svetainei  parengė  vyresnioji anglų kalbos mokytoja   J.Poliakova.