Lietuvių kalbos stovyklos,,Pažinimo džiaugsmas ‘‘ paskutinė diena

• Paskelbta: 2023-06-12

Lietuvių kalbos  stovyklos,,Pažinimo  džiaugsmas ‘‘ paskutinė  diena  -  birželio  12. Mokiniai,  susirinkę  mokykloje  užsirašė  ir  išmoko  žodžius,  reikalingus  edukacinėje  veikloje.
Išvyka  į  Veiviržėnus.  Mokiniai  susipažino  su  amatų  centru,  pasidžiaugė  amatininkų  darbais.
Edukacinėje  pamokoje  mokiniai  susipažino  su  vilna,  jos  savybėmis,  išmoko  velti  vilną,  pasigamino  vilna  apveltą  muilą. Po  pamokos  mokinių  laukė  vaistažolių  arbata  su  sausainukais. Mokiniai  pasidžiaugė  stovykla, įgytomis  žiniomis,  palinkėjo  visiems  geros  vasaros.
 Pasistiprinę,  įsigiję  meno  dirbinių   draugiškai  patraukėme  į  Veiviržėnų  slėnį,  pasidžiaugėme  inkilais,  pavaikščiojome  labirintų takais.  Pabuvojome  praeityje,  dabartyje,  ateityje. Geros  nuotaikos  sugrįžome  į  mokyklą.  Kaip  įdomiai  ir  greitai  prabėgo  stovyklos  dienos.
Sudie ,stovykla,  sveika  vasara !