,,Šviesulys”: krikščionybė, pravoslaviškoji kultūra ir nūdiena

• Paskelbta: 2023-06-09

Būtent taip vadinosi intelektinis žaidimas, kurį organizavo mūsų progimnazija ir miesto  žinovų klubo ,,Kas? Kur? Kada?” prezidentas V. Baranovskij.
8 komandos, atstovaujančios ,,Pajūrio”, ,,Santarvės”, ,,Gabijos” ir ,,Uostamiesčio” progimnazijas, rungėsi 4 žaidimo turuose, kur galėjo ne tik pademonstruoti savo žinias, bet ir gebėjimą samprotauti, mąstyti logiškai, atsiskleisti dirbant komandoje. Visi klausimai buvo susiję su  istorija, religija ir menu.
Suskaičiavus taškus išaiškėjo, kad dvi mūsų progimnazijos komandos  - ,,Šaunusis šešetukas” (6c klasė: R. Karasiov, D. Radiuk, I. Valasenko, A. Dodonov, T. Čeredničenko, A. Djakova) ir 8b klasės komanda - A. Chropenko, J. Chropenko, A. Polegoshko, V. Kuzina, Z. Nieroda, K. Cepova - laimėjo 2-ąją  vietą, žaidimo nugalėtojai - ,,Santarvės” progimnazijai - nusileidusios vos 1 tašku. Sveikiname mūsų mokinius  su II - ąją vieta!
Dėkojame progimnazijos administracijai, organizatoriams ir žaidimo dalyviams!

Žaidimo organizatorė,  tikybos mokytoja N. Djakova