Tradicinis mokinių, lankančių miesto muzikos mokyklas, koncertas „Aš ir muzika“

• Paskelbta: 2023-06-04

Gegužės 26 dieną įvyko tradicinis mokinių, lankančių miesto muzikos mokyklas, koncertas „Aš ir muzika“. Koncerte pasirodė jaunieji muzikantai, besimokantys 2-8 klasėse, o žiūrovais buvo pradinių klasių mokiniai.
Koncerto dalyviai žiūrovams padovanojo nepakartojamą susitikimą ir su žinomų klasikų kūriniais, ir su šiuolaikinių autorių kūryba.
Visą koncertą buvo galima justi ne tik atlikėjų, bet ir žiūrovų dvasinį pakylėjimą. Kiekvienas  atlikėjas buvo pasitinkamas audringais aplodismentais. Klausytojų akys blizgėjovisą koncertą  – pradinukams  patiko ne tik klausytis muzikos, bet ir stebėti atlikimo būdą. Kai kurie klausytojai pirmąkart pamatė fleitą, kankles, violančelę ir smuiką. Visa, ką išgirdo ir pamatė, ilgam išliks  atmintyje kiekvieno, kas lankėsi „nuostabioje muzikos šalyje“.
Dėkojame vaikams, su mumis pasidalijusiems savo talentu, puikia nuotaika ir geromis emocijomis.