Pažintinės, kultūrinės ir meninės veiklos diena - „Šeimos diena“. Išvyka į alpakų ūkį „Čiobrelių rojus“, 3b klasė

• Paskelbta: 2023-05-15

Progimnazijos bendruomenė jau ne vienerius metus gegužės 15 dieną pamini Tarptautinę šeimos dieną - į ugdymo procesą stengiasi įjungti šeimos narius.
 2023-05-15, 3b klasės vadovė Lidija Kaupienė ir lietuvių kalbos mokytoja Giedra Bočkuvienė kartu su mokiniais ir tėveliais vyko į alpakų ūkį „Čiobrelių rojus“.
TIKSLAS: Paminėti Tarptautinę šeimos dieną. Bendradarbiauti su šeimos nariais ugdymo procese.
Vykti kartu su tėveliais ir mokytojomis į alpakų ūkį, turiningai ir prasmingai praleisti laiką kartu, susipažinti su ūkio veikla, žaisti judriuosius žaidimus, kartu visiems pasigaminti kūrybinius darbelius. Turtinti lietuvių ir gimtosios kalbų žodynus.
Ūkio šeimininkė papasakojo apie alpakų ūkį, alpakų specifinius  rūšies bruožus, mitybą, gyvenimo būdą. Visi pamaitino iš delnų alpakas plonais morkų griežinėliais (alpakos negali ėsti didelių gabaliukų, nes jos nekramto, gali užspringti), pasigrožėjo triušiukų šeimyna.
Po sočių suneštinių vaišių visi žaidė judriuosius žaidimus, suposi supynėse, karstėsi žaidimų aikštelėje ant sportinių, žaidybinių  įrenginių.
Dauguma pažadėjo su tėveliais dar grįžti į alpakų ūkį ir smagiai bei prasmingai pralesti laiką.