Miesto konkursas ,,Kas? Kur? Kada?“

• Paskelbta: 2023-05-03

Balandžio 28 dieną ,,Žaliakalnio“ gimnazijoje vyko miesto  viktorina ,,Kas? Kur? Kada?“. Žaidime aktyviai dalyvavo devynios 8-9 klasių mokinių komandos iš ,,Žaliakalnio“, ,,Uostamiesčio“ ir ,,Santarvės“ mokyklų.
Žaidime reikėjo atsakyti į 24 klausimus iš geografijos, istorijos, visuomenės pažinimo ir ekologijos.Viktoriną organizavo ,,Žaliakalnio“ gimnazijos geografijos mokytoja metodininkė L. Grankina, ,,Žaliakalnio“  istorijos mokytojas metodininkas V. Baranovskij, ,,Uostamiesčio“ geografijos mokytoja metodininkė T. Čekmariova.
Vertinimo komisija pasidžiaugė puikiomis dalyvių žiniomis, kūrybingumu atsakant į klausimus. Žaidimas labai sudomino ir pačius dalyvius, tad lyderiai keitėsi kiekvieną etapą. Visos komandos už dalyvavimą  buvo apdovanotos padėkos raštais. Viktorinos nugalėtojai: I vieta - ,,Terarijos“ komanda (,,Žaliakalnio“ gimnazija), II vieta - ,,Litosfera“ iš ,,Uostamiesčio“ progimnazijos, III vieta - ,,Pusiaujas“ (,,Žaliakalnio“ gimnazija).
Sveikiname viktorinos nugalėtojus ir linkime jiems sėkmės gilinant žinias ir tobulinant savo gebėjimus!