Vėliavų siuvykla – studija „Dalia“

• Paskelbta: 2022-10-10

Rugsėjo 26 dieną švenčiant Europos kalbų dieną aplankėme vėliavų siuvyklą „Dalia“.
Lietuvių kalbos mokytojos  Giedra Bočkuvienė, Jolita Šiaudvytienė ir klasės vadovė Lidija Kaupienė kartu su 3 b klasės mokiniais aktyviai dalyvavo Europos kalbų dienos minėjime.
Visą savaitę  mokiniai, vadovaujami mokytojų, diskutavo ir aptarė Europos šalių kultūrų įvairovę bei daugiakalbystę, mokėsi vertinti ir gerbti šalių tradicijas, jų savitumą, simbolius.
Visi kartu pripažino, kad pagrindinis Europos šalių simbolis yra vėliava. 3 b klasės mokiniai, lydimi mokytojų, aplankė  naujai įsikūrusią siuvimo studiją „Dalia“, kurioje siuvamos įvairių šalių vėliavos. Įmonės savininkai Laura ir Lukas Kazlauskai informatyviai supažindino su siuvėjo profesija, medžiagų savybėmis, vėliavų išskirtinumu. Mokiniai noriai sėdo prie siuvimo mašinos ir mėgino  sukurti fantastinę vėliavą. 3 b klasės ugdytiniai nustebino studijos savininkus savo žiniomis, nes visų šalių vėliavas puikiai pažino ir įvardijo.
Mokiniai buvo pavaišinti saldžiomis dovanomis, o ugdytiniai atvykę iš Ukrainos į namus parsinešė savo šalies vėliavas.