Raiškiojo skaitymo anglų kalbos konkursas “AUTUMN TIME”

• Paskelbta: 2022-10-15

Spalio 13 d, Maksimo Gorkio progimnazijoje vyko raiškiojo skaitymo anglų kalbos konkurso “AUTUMN TIME” mokyklinis etapas.
Konkurso uždaviniai:
•    Suteikti galimybę atskleisti skaitymo gebėjimus anglų kalba;
•    Skatinti mokinius domėtis kitų šalių kultūriniu savitumu;
•    Ugdyti mokinių kūrybiškumą, originalumą
•    Puoselėti mokinių meninio žodžio suvokimą ir raišką.
 Renginio mokykliniame etape dalyvavo 2-4 klasių mokiniai. Dvi mokinės Uljana Radiuk ir Anastasija Shvai buvo atrinktos dalyvajuti miesto konkurse, kuris vyks Klaipėdos Vydūno gimnazijoje. Atrinktos miesto konkurso etapui mokinės gavo diplomus, kitiem dalyviams buvo įteikti padėkos raštai.
•    Mokinius parengė ir mokyklinio renginio organizatorė, anglų kalbos mokytoja metodininkė, Irina Drobyševskaja.
•    Vertinimo komisijos nariai: anglų kalbos mokytoja ekspertė, Olga Normantienė; anglų kalbos mokytoja metodininkė Olga Suchova; anglų kalbos vyresnioji mokytoja, Jekaterina Poliakova.
•    Straipsnį, progimnazijos internetinei svetainei, parengė, anglų kalbos vyresnioji mokytoja, Jekaterina Poliakova.
Sveikiname konkurso dalyvius ir linkimė ir toliau tobulinti savo anglų kalbos žinias. Dėkojame mokytojoms už renginio organizavimą ir pravedimą.