Literatūriniai skaitymai netradicinėse erdvėse

• Paskelbta: 2022-03-30

Klaipėdos miesto tautinių mažumų mokyklų mokytojų ir mokinių projekto „Literatūriniai skaitymai netradicinėse erdvėse 2022“, skirto paminėti 770 metų Klaipėdos įkūrimo jubiliejų, baigiamasis renginys vyko kovo 29 d. Klaipėdos miesto savivaldybės I. Kanto viešosios bibliotekos „Kauno atžalyno“ padalinyje. Projekte tradiciškai dalyvavo ir Maksimo Gorkio progimnazijos mokytojai ir mokiniai.
Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos Rita Bakanaitė, Ilona Vilikanskienė, Reda Endziulaitienė, Sandra Peleckienė ir Jolita Šiaudvytienė visą mėnesį su savo ugdytiniais skaitė kūrinius, susijusius su Klaipėda, netradicinėse erdvėse – senamiesčio gatvelėse, Mažosios Lietuvos ženklus menančiose vietose, rašytojos Ievos Simonaitytės memorialiniame muziejuje Priekulėje. Projekto organizatorė kvietė pasinerti ir į kūrybą, tad gimtasis Klaipėdos miestas buvo iliustruojamas, piešiamos mėgstamiausios mokinių vietos. Baigiamajame projekto renginyje mokiniai pristatė savo vykdytą veiklą, pasidžiaugė kitų kūrybiniais darbais ir buvo pakviesti pavasarį sudalyvauti ekskursijoje po Klaipėdą.