Karaokė konkursas

• Paskelbta: 2022-03-26

Muzikinis konkursas „Aš mėgstu karaokė“ mūsų progimnazijoje vyko kovo 25d. Konkurse dalyvavo ketvirtų klasių mokiniai. Šį nuostabų, linksmą konkursą organizavo muzikos mokytojos Svetlana Kuzmenko, Larisa Tokareva ir Anastasija Staleliūnas. Konkurse skambėjo mokytojų parinktos dainos iš animacinių filmukų, rusų liaudies, vaikiškos dainos.
    Talentingi vaikai galėjo savo vokalinius gabumus atskleisti ant scenos ir parodyti savo galimybes. Konkurso dalyvių pasirodymus vertino kompetentinga žiuri, nors griežtai nubrėžti linijos, kuris vaikas gabesnis, kuriam labiau pasisekė beveik neįmanoma. Tačiau taisyklės yra taisyklės, ir konkurse nugalėtojai turi būti. Pirmiausia buvo vertinamas dainos atlikimas, artistiškumas, pasirodymo vientisumas.
Nugalėtojais tapo 4b klasė, antro lygio diplomą gavo 4t klasės mokiniai, o trečioje vietoje – 4c klasė. Per konkursą visi mokiniai pasijuto estrados žvaigždėmis. Geros nuotaikos, energijos ir pozityvumo netrūko nei vienam dalyviui.