Mokslo konferencija „Atverk duris į pasaulį“

• Paskelbta: 2022-03-24

Kovo 23d. mūsų progimnazijoje įsimintina diena – Mokslo viešpatavimo diena! Tai diena, kai gimsta nauji atradimai, nauji talentai, naujos žinios. Tai diena, kai patys smalsiausi ir talentingiausi, ieškantys mokiniai tapo Klaipėdos miesto tyrinėtojais ir susirinko į VI mokslinę praktinę mokinių konferenciją „Atverk duris į pasaulį“. Konferencija vyko nuotoliniu būdu, Teams aplinkoje.
Kasmetinė pradinių klasių Mokslo šventė jau tapo tradicine. Jaunieji Klaipėdos Maksimo Gorkio ir „Gabijos“ progimnazijų tyrinėtojai pristatė savo įdomius ir ilgalaikius darbus. Šiais metais dalyvauti konferencijoje buvo pateikta 11 prašymų. Dalyviai savo darbus pristatė dviejose grupėse. Mokiniai dalijosi savo atradimais matematikos, literatūros, pasaulio pažinimo, konstravimo ir kitose srityse. Po darbo grupėmis, visi mokiniai grįžo bendrai aptarti išvadų.
Linkime visiems konferencijos dalyviams būti sveikiems, geriems, protingiems, linksmiems ir trokštantiems žinių.