Žemės diena

• Paskelbė : Mindaugas
  • Paskelbta: 2021-03-20

Kiekvienais metais kovo 20–21 dienomis visuose žemės rutulio kampeliuose dienos ir nakties ilgis tampa vienodas. Pavasario lygiadienis... Priešmokyklinio ugdymo grupėjevaikai atsakingai ir kūrybingai minėjo pasaulinę Žemės dieną. Ugdytiniai virtualioje aplinkoje su susidomėjimu keliavo kosminiu laivu, sužinojo daug naujo ir įdomaus apie Žemės planetą. Vaikai išraiškingai deklamavo eilėraštį apie Žemę, aktyviai dalyvavoviktorinoje „Saugokime, globokimeŽemę“. Žemės diena suteikia galimybę kiekvienam gyventojui visuose planetos kampeliuose išreikšti padėką mūsų dideliems bendriems namams. Žemė yra gražiausia planeta! Visi žmonės turėtų ją branginti, mylėti ir rūpintis ja.Savo įspūdžius vaikai išreiškė piešiniuose...

Priešmokyklinio ugdymo grupės mokytoja Liudmila Korsakova