Skaitymo konkursas „Lietuva mažųjų širdyse“

• Paskelbė : Mindaugas
  • Paskelbta: 2021-02-28

Vasario 25 dienos popietę vyko tradicinis Klaipėdos miesto bendrojo lavinimo mokyklų rusų ugdomąja kalba pradinių klasių mokinių raiškiojo skaitymo konkursas „Lietuva mažųjų širdyse“, kurį organizavo lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Jolanta Paulienė ir lietuvių kalbos vyr. mokytoja Laima Stelingienė.

Konkursas tradicinis, tačiau šiais metais vyko kitaip. Mažieji skaitovai ir jų mokytojai, renginio dalyviai ir svečiai rinkosi ne gėlėmis ir trispalvėmis išpuoštoje salėje, o Zoom platformoje. Jaudulio, virpančių balsų taip pat buvo mažiau, nes vertinimo komisija stebėjo iš anksto atsiųstus skaitovų vaizdo įrašus, tačiau nerimas, nežinia, laukimo įtampa niekur nedingo.

Konkursas prasidėjo retrospektyviniu filmu, kuris konkurso dalyvius nukėlė į praeitį, primindamas gražiausias buvusių konkursų akimirkas. Konkurso dalyvius pasveikino Klaipėdos Maksimo Gorkio progimnazijos pavaduotoja ugdymui Nijolė Ulteravičienė. Konkurse dalyvavo 11 skaitovų iš Klaipėdos „Gabijos“, „Pajūrio“, „Santarvės“ ir Maksimo Gorkio progimnazijų.

Skaitovai šiais metais neišgirdo gausių aplodismentų, nebuvo apdovanoti gėlėmis, tačiau jiems ir jų mokytojams norisi nuoširdžiai padėkoti už drąsą būti pirmais nuotoliniu būdu vykusio tradicinio pradinių klasių mokinių raiškiojo skaitymo konkurso „Lietuva mažųjų širdyse“ dalyviais.

Pirmų - antrų klasių grupėje trečiąją vietą pelnė Klaipėdos Maksimo Gorkio progimnazija 2a klasės mokinė Ksenija Gerasimova (mokytoja Giedra Bočkuvienė), antrąją – Maksimo Gorkio pagrindinės mokyklos 1b klasės mokinė Mariela Usik (mokytoja Jolanta Paulienė) ir pirmąją vietą – Klaipėdos „Pajūrio“ progimnazijos 1 kl. mokinė Lilija Kulešova

Trečių – ketvirtų klasių grupėje trečiąją vietą pelnė „Santarvės“ progimnazijos 4 kl. mokinė Jelena Dukalskaja, antrąją – „Gabijos“ progimnazijos 4 klasės mokinys Leo Bagdonas ir pirmąją - Klaipėdos „Santarvės” progimnazijos mokinė Nikolė Chackevič

Sveikiname konkurso nugalėtojus ir jų mokytojus.

Lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja Laima Stelingienė