Saugaus eismo taisyklių mėnuo „Kelių eismo taisykles privalo žinoti visi“

• Paskelbė : Mindaugas
  • Paskelbta: 2021-02-27

Vasario 1d. startavo ir sėkmingai 26d. pasibaigė pradinių klasių mokinių Saugaus eismo taisyklių mėnuo. Šio mėnesio šūkis buvo: „Laikomės visko be išimties – saugaus eismo taisyklių“.

Visų Maksimo Gorkio progimnazijos pradinių klasių mokinių ir parengiamosios grupės auklėtinių pamokų metu vyko pokalbiai, žaidimai, kurių metu buvo įtvirtintos saugaus eismo taisyklių žinios. Mokiniai minė mįsles, sprendė rebusus, kryžiažodžius, prisiminė, kaip saugiai elgtis gatvėje, aptarė įvairias keliuose susiklosčiusias situacijas.

Pradinių klasių mokiniai ir parengiamosios grupės auklėtiniai dalyvavo progimnazijos piešinių konkurse „Gatvėje būk atidus! Saugok save ir kitus!“.

Linkime visiems mokiniams būti ne tik eismo taisyklių žinovais, bet ir griežtai jų laikytis!

Pradinių klasių mokytoja Lidija Kaupienė