Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimas priešmokyklinio ugdymo grupėje

• Paskelbė : Mindaugas
  • Paskelbta: 2021-03-10

Priešmokyklinio ugdymo grupėje- šventinė nuotaika... Organizuojant integruotą ugdomąją veiklą mokytojai Liudmilai Korsakovai ir lietuvių kalbos mokytojai Rūtai Malčienei, vaikai kūrybingai minėjo Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Vaikai stebėjo įspūdingai nufilmuotus Lietuvos krašto vaizdus iš paukščio skrydžio, išraiškingai deklamavo eilėraštuką apie Lietuvą, o „važiuojant“ traukinuku, žaidžiant liaudies žaidimus ir šokant linksmą polką „Malūnėlis“, netrūko juoko ir džiugių emocijų. Mokytojos Liudmilos Korsakovos pakviesti ėmėsi grupinio darbo: stropiai kirpo vėliavos spalvos širdeles ir klijavo ant Lietuvos žemėlapio trafareto. Vaikų rankomis pražydo Lietuvos žemė geltona, žalia, raudona spalvomis! Būk pasveikinta, Lietuva, mūsų padarytomis vėliavėlėmis, nes linksma ir gera visiems kartu!