Klasių valandėlės „ Paauglio teisinė atsakomybė. Policijos pareigūno profesija“

• Paskelbė : Mindaugas
  • Paskelbta: 2021-03-17

Progimnazijoje, įsijungiant į Sąmoningumo didinimo mėnesio BE PATYČIŲ prevencinę veiklą, kovo mėnuo skiriamas paauglių supažindinimui su teisine atsakomybe. Susitikimus 7-8 klasių mokiniams vedė Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Klaipėdos miesto policijos komisariato vyresnioji tyrėja Simona Narūnė.

Virtualioje pamokoje policijos pareigūnė pristatė kokios yra Administracinių nuobaudų rūšys ir poveikio priemonės asmenims iki 16 metų; už kokius pažeidimus skiriamos baudos; kuriomis paros valandomis draudžiama trikdyti rimtį; kokie pirotechnikos priemonių įsigijimo, naudojimo tvarkos pažeidimai; nedideli viešosios tvarkos pažeidimai; narkotinių ar psichotropinių medžiagų vartojimo be gydytojo paskyrimo pažeidimai ir kt. Mokiniai sužinojo kokios yra taikomos auklėjamojo poveikio priemonės nepilnamečiams.

Tikimės, jog konfliktinėje situacijoje mokiniai elgsis atsakingai ir saugiai, bei priims teisingą sprendimą.

Socialinė pedagogė Rūta Malčienė