Miesto mokinių mokslinė – praktinė konferencija „Atverk duris į pasaulį“

• Paskelbė : Mindaugas
  • Paskelbta: 2021-03-03

Vasario 25 d. Maksimo Gorkio progimnazijoje vyko šeštoji miesto mokinių mokslinė – praktinė konferencija „Atverk duris į pasaulį“.

Konferencijoje dalyvavo mokiniai ir jų mokytojai iš „Gabijos“, „Pajūrio“ ir Maksimo Gorkio progimnazijų. Renginys vyko internetinėje erdvėje nuotoliniu būdu.

Iš viso dalyvavo 15 komandų – daugiau nei 50 dalyvių ir svečių. Tą dieną mokiniai dalijosi savo atradimais, atliktais tyrimais, žiniomis, talentu. Konferencijos metu buvo dalijimasi matematikos, pasaulio pažinimo, lietuvių, rusų, anglų kalbų, vaizduojamojo meno ir muzikos atradimais. Dalyviai turėjo galimybę pamatyti ir paklausyti, kaip vadovaujami Algirdo Malčiaus teatrinių klasių ugdytiniai atveria muzikos pasaulio duris. Visus pasveikino progimnazijos direktorės pavaduotoja ugdymui Nijolė Ulteravičienė.

Dirbdami dviejuose skyriuose, mokiniai pristatė savo ilgo, įdomaus tirimaojo darbo rezultatus. Vėliau sekė renginio refleksija. Dalyviai prisipažino, kad tyrimų pristatymai buvo įdomūs, naudingi, suteikiantys žinių.

Nuotaika buvo puiki, galima sakyti – šventinė.

Pradinių klasių mokytoja ekspertė Tamara Kaliužnaja