Integruota pamoka „Balsas“

• Paskelbė : Mindaugas
  • Paskelbta: 2021-03-25

2021-03-19 5 b klasės mokiniai dalyvavo integruotoje lietuvių k., biologijos, muzikos savęs pažinimo pamokoje „Balsas“, kurią vedė profesionali dainininkė, operos solistė Dovilė Kazonaitė iš Vilniaus. Solistė papasakojo kaip atrodo ir ką veikia mūsų balsas ir ką daryti, kad jis būtų stiprus. Užsiėmimo metu mokiniai susipažino su balso aparatu, išmokos atskirti savo, tėvų, draugų, mokytojų balso tipus. Sužinojo kas yra balso mutacija, kaip reikia tausoti savo mokytojos balsą. Susipažino su dainininko profesija, klausėsi dainininkų atliekamų dainų ir operos arijų. Gavo patarimų, kaip lavinti savo balsą net ir nedainuojant. Vaikai užsiėmime atliko kūrybiškas ir balsą tausojančias užduotis. Pamoka visiems labai patiko.

Klasės vadovė Lijana Diliautienė