2023 m. pradinių klasių mokinių dailyraščio konkursas „Plunksnelė“, I etapas

• Paskelbta: 2023-10-23

2023 m. spalio mėn. 12 dieną Klaipėdos uostamiesčio progimnazijoje įvyko 2023 m. pradinių klasių mokinių dailyraščio konkurso „Plunksnelė“, I etapas. Mokykliniame konkurse dalyvavo antrokai, trečiokai ir ketvirtokai – iš viso 17 mokinių.
Konkursą organizavo direktoriaus pavaduotoja ugdymui, lietuvių kalbos mokytoja metoininkė Jolanta Paulienė ir  lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Giedra Bočkuvienė.
Darbus vertino:
1. Nijolė Ulteravičienė, komisijos pirmininkė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė;
2. Jolanta Paulienė,  direktoriaus pavaduotoja ugdymui, lietuvių kalbos mokytoja metoininkė.
Išrinkti po vieną antros ir  trečios klasių taisyklingiausiai, aiškiausiai, estetiškiausiai rašantys mokiniai, kurie dalyvaus II etape - miesto konkurse:
1. Mariia Sizova, 2t klasės mokinė. lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Jolita Šiaudvytienė;
2. Aleksandr Mulenko, 3b klasės mokinys, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė  Jolita Šiaudvytienė.
Sveikiname nugalėtojus ir jų mokytojas bei linkime sėkmės miesto etape!