Gerumo pamokas

• Paskelbta: 2022-03-09

Šios pamokos mokykloje vedamos jau 12 metus ir tapo ne tik tradicija, bet ir įvykiu, kurio vaikai laukia nekantraudami. Vėl ir vėl mes su vaikais skaitydami pasakas, mitus, legendas, diskutuodami filosofiniais klausimais, aptardami istorinius įvykius ir tikrojo gyvenimo atsitikimus, mokėmės įžvelgti gerumo apraiškas mūsų gyvenime, nekintančią gerumo pergalę. Taip pat siekėme suvokti gyvenimo prasmę, savo paskirtį šiame gyvenime ir kokius pėdsakus kiekvienas galime palikti čia, Žemėje.

Mokiniai su džiugesiu kurdami ir diskutuodami ieškojo tikrųjų gyvenimo tiesų ir vertybių. Vaikai kartu su mokytojais piešė, kūrė rankdarbius, rašė laiškus, siųsdami pasauliui pačias geriausias mintis. Kiekvienas gerumo lašelis, esantis mokytojo širdyje, žadina mokinių gerumą ir mūsų pasaulyje Gerumo randasi vis daugiau.