Anglų kalbos konkursas „Spelling Bee“

• Paskelbta: 2022-03-07

Kovo 3d. mūsų progimnazijoje vyko 5 ir 7 klasių mokinių antrasis anglų kalbos konkurso „Spelling Bee“ turas. Konkurse mokiniai atskleidė savo gebėjimus pasakyti paraidžiui žodžius, nenaudojant rašymo ar kitų vizualinių priemonių. Dalyvaudami konkurse „Spelling Bee“, mokiniai turėjo galimybę praplėsti savo žodyną ir išlavinti kalbinius ir rašybos įgūdžius. Mokinių pasirodymus stebėjo ir vertino anglų kalbos mokytojos Irina Drobyševskaja ir Jekaterina Poliakova. Dėkojame visiems dalyviams ir sveikiname nugalėtojus:
- Romaną Karasiovą (5c kl.)
  - Augustiną Rojų (5b kl.)
- Kirilą Jevdokimovą (7b kl.)
- Nikitą Kazabekovą (7b kl.)
Nugalėtojus konkursui paruošė anglų kalbos mokytojos Olga Normantienė ir Olga Suchova. Mokiniams linkime sėkmingo pasirodymo ir atstovavimo mokyklai miesto konkurse “Spelling Day”!

Anglų kalbos mokytojos-metodininkės Viktorija Sedlovskaja ir Marina Muzyka