Patirtinio ugdymo diena „Augalai Klaipėdos skulptūrų parke“, 1b klasė

• Paskelbė : Mindaugas
  • Paskelbta: 2021-05-27

Žydi sodai, gėlės, gražias žiedų kekes išskleidė kaštonai! Reikia paskubėti pasidžiaugti pavasario spalvomis, gamtos dovanomis! Puiki aplinka vykdyti patirtinio ugdymo programą apie augmeniją, gėles.

Pradinių klasių mokytoja metodininkė Lidija Kaupienė ir lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Giedra Bočkuvienė nutarė pakoreguoti patirtinio ugdymo planą ir pakvietė 1b klasės mokinius susitikti Klaipėdos skulptūrų parke.

Tikslas - apsilankyti Skulptūrų parke, susipažinti su skulptūromis ir augalais, augančiais parke, išmokti jų pavadinimus rusiškai ir lietuviškai, atlikti žaidybines - kūrybines užduotis apie skulptūras ir augalus.

Mokiniai su pedagogėmis susipažino su augalais, augančiais parke, mokėsi jų pavadinimus rusiškai ir lietuviškai, pasisėmė energijos iš medžių, juos apkabindami, atliko kūrybines užduotis: susipažino su Skulptūrų parko įkūrimo istorija, rinko, rašė skulptūrų, augalų pavadinimus, spalvotomis kreidelėmis piešė savo svajonių gėles ant grindinio.

Veikla vaikams ir mokytojoms labai patiko. Jie susitarė, kad apsilankys Skulptūrų parke ir su savo artimaisiais.

Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Giedra Bočkuvienė