Integruota anglų kalbos ir matematikos pamoka „Kelionė į Londoną“

• Paskelbė : Mindaugas
  • Paskelbta: 2021-05-18

Balandžio 30 d. 5d klasėje nuotoliniu būdu buvo pravesta integruota anglų kalbos ir matematikos pamoka „Kelionė į Londoną“. Pamoką paruošė anglų kalbos mokytoja metodininkė Viktorija Sedlovskaja ir vyresnioji matematikos mokytoja Oksana Tužilina. Pamoka buvo nestandartinė, žavi, kuria mėgavosi ne tik dalyviai, bet ir pamokos svečiai - anglų kalbos mokytoja ekspertė Olga Normantienė ir matematikos mokytoja metodininkė Jelena Ščiukina.

Skaidrių su įvairiausiais originaliais paveikslėliais, kuriuose įpintos ir matematinės užduotys, demonstravimas, darbo metodų įvairovė suteikė galimybę pasinerti į virtualią kelionę, tuo pačiu pritraukė mokinių dėmesį, išlaikė susidomėjimą ir aktyvų mokinių dalyvavimą pamokoje.

Mokiniai parodė savo kalbėjimo anglų kalba gebėjimus, susietus su matematikos pamokos elementais ir žiniomis. Laikas tiesiog praskriejo, o pamoka pavyko!

Vyresnioji matematikos mokytoja Oksana Tužilina