Nuotolinis Tarptautinės vaikų knygos dienos minėjimas

• Paskelbė : Mindaugas
  • Paskelbta: 2021-05-07

Balandžio mėnesio pradžioje 6 klasių mokinius ir jų mokytojas Ritą Bakanaitę, Lijaną Diliautienę ir Olgą Valiukaitę mokyklos bibliotekininkė Ingrida Paulikienė pakvietė nuotoliniu būdu paminėti Tarptautinę vaikų knygos dieną, kuri Lietuvoje švenčiama nuo 1993 m. per Hanso Christiano Anderseno gimtadienį – balandžio 2 d.

Nuotolinių susitikimų metu bibliotekininkė papasakojo apie rašytoją H. K. Anderseną, priminė garsiausius šio rašytojo kūrinius.Vėliau mokiniai skaitė Lietuvių rašytojos Šatrijos Raganos kūrinį “Irkos tragedija”, žiūrėjo video filmą, išrinko iš kūrinio patikusias citatas, argumentavo, kodėl jos patiko. Diskutavo apie vienišo vaiko pasaulį. Vaikų knygos dienos skatina mokinius skaityti knygas ir domėtis literatūra.

Bibliotekininkė Ingrida Paulikienė