Muzikos mokyklas lankančių mokinių atsiskaitomasis koncertas „Aš ir muzika“

• Paskelbė : Mindaugas
  • Paskelbta: 2021-05-26

2021 m. gegužės 20 d. mūsų progimnazijoje vyko muzikos mokyklas lankančių mokinių atsiskaitomasis koncertas „Aš ir muzika“. Šis renginys nuotoliniu būdu vyko pirmą kartą. Koncerte dalyvavo daugiau nei 20 mūsų progimnazijos mokinių, tarp jų ir priešmokyklinės grupės auklėtiniai.

Scenoje žibėjo A. Golubev, A. Kondratjeva, K. Kulagin, M. Romanova, E. V. Melkonjan, M. Dubodelova, V. Bogdanova, J. Ogarkova, M. Novickaja, M. Mineikytė, D. Bardeckij, B. Podolkij, S. Budnikova, D. Melikov ir kiti.

Džiugino ir vokalo atlikėjai A. Semionova, I. Ogarkova, E. Petrosian, R., Paleckis.

Mokinių pasirodymai buvo profesionalūs ir įsimenantys. Kiekvienas dalyvis dovanojo savo talentą, širdies šilumą ir gerą nuotaiką. Smagu matyti mokinius, neabejingus muzikai, kuri galbūt taps jų ateitimi, nes meno pasaulis stebuklingas ir didis.