Tarpmokyklinis projektas „Sprig Festival“

• Paskelbė : Mindaugas
  • Paskelbta: 2021-05-10

Gegužės 6 d. vyko tradicinis trumpalaikio tarpmokyklinio projekto „Spring Festival“, skirto Europos dienai paminėti, darbų pristatymas. Šiame renginyje dalyvavo keturios progimnazijos: „Gabijos“, „Pajūrio“, „Santarvės“ ir Maksimo Gorkio. Mūsų progimnazijai atstovavo rinktinė 6-tų klasių komanda, kurią sudarė Milana Karpuk, Alina Koval, Daniel Stepanov, Donatas Draukšas, Kiril Jevdokimov, Daniel Bardeckij. Pristatymą apie Europos šalis ir vedėjus Elizą Samoškaitę bei Konstantiną Khanin (8 kl.) parengė anglų kalbos mokytoja metodininkė Olga Suchova. Naudodama internetines svetaines Liveworksheets.com, genial.ly, užduotis apie Europos šalis paruošė anglų kalbos mokytoja metodininkė Viktorija Sedlovskaja. Kahoot viktoriną apie Lietuvą sukūrė anglų kalbos mokytoja metodininkė Marina Muzyka, mūsų mokyklos pristatymą ir komandą parengė anglų kalbos mokytoja ekspertė Olga Normantienė. Renginio pabaigoje vyko rekflesija, naudojant menti.com.

Vykdydami projektą, mokiniai įgijo daugiau žinių apie Europos Sąjungą ir Lietuvą. Nuotoliniu būdu vykęs renginys buvo aukšto lygio, pažintinis ir labai patiko dalyviams bei svečiams.

Anglų kalbos mokytoja ekspertė Olga Normantienė