Dalyvavimas tarptautiniame projekte ,,INeducation”, organizuotame Erasmus+ programos

• Paskelbta: 2024-10-09

Š.m. rugsėjo 19 – 27 dienomis Estijos sostinėje Taline vyko tarptautiniai mokymai - kursai ,,INeducation”, organizuojami Erasmus+  programos. Mokymuose dalyvavo mokytojai, mokyklų direktoriai, jaunimo darbuotojai, nekomercinių jaunimo organizacijų lyderiai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Vokietijos ir Moldavijos. Mūsų mokyklai atstovavo istorijos mokytoja L. Pivarelis.
     Mokymai buvo orientuoti į gilesnio  įtraukaus ugdymo suvokimą, apimantį ir šio ugdymo išmanymo principus, būdus ir metodus, analizuojant praktinius pavyzdžius. Dalyviai gavo praktinių žinių ir patirties, kaip kuo efektyviau dirbti su įvairių gabumų ir galimybių mokinių grupėmis, sudarant vienodas sąlygas atsiskleisti visiems mokiniams, nepriklausomai nuo jų pasirengimo lygio.
     Projekto metu  gautas žinias ir įgūdžius dalyviai panaudojo praktiškai: parengė ir pravedė temines pamokas Vivere kool – privačioje įtraukaus ugdymo mokykloje Taline.
    ,,INeducation” projekto dėka dalyviai praplėtė, pagilino savo įtraukaus ugdymo kompetencijas, įgijo naujų įrankių bei mokymo metodų darbui su įvairaus lygio mokiniais, pagilino paties  ugdymo suvokimą, sužinojo apie kitų šalių patirtį diegiant įtraukųjį ugdymą.